Szkolenia motorowodne

„Twoja motorówka nie powinna być szybsza, niż twój Anioł Stróż”

 Prz tło mot

Uczestnikami naszych szkoleń motorowodnych mogą zostać osoby nie posiadająca żadnego wodniackiego doświadczenia, jak również Ci, którym znudziło się pływanie na ryby z zaburtowym 13,6 kM J, a zamarzyło się poczuć wiatr we włosach nawet przy bezwietrznej pogodzie. Nie wymagana również umiejętności pływania.

Autorski program nauczania, uwzględniający wytyczne PZMiNW, zapewnia opanowanie umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej pozwalającym uzyskać państwowe uprawnienia sternika motorowodnego. Nasza oferta dla motorowodniaków jest bardzo elastyczna i umożliwia przeprowadzenie szkoleń uwzględniających indywidualne  terminy.

Szkolenia na patent sternika motorowodnego kończą się nieobowiązkowym egzaminem państwowym (warunek – ukończone 14 lat w dniu egzaminu).

Posiadacz patentu sternika motorowodnego jest uprawniony do :

  • prowadzenia jachtów motorowych po wodach śródlądowych
  • prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej. Osoby w wieku do 16 lat mogą pływać na łodziach z silnikami o mocy do 60 kW ( 80 KM )

  • posiadamy dwie bazy szkoleniowe – w Giżycku i Ostródzie
  • szkolimy na hybrydowej łodzi motorowej RIB

 

 

%d blogerów lubi to: